4 czerwca
Joanna Szczepkowska

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności

> podrecznikowo.pl > Sklep internetowy Podrecznikowo.PL

cena detaliczna:

23,00 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

4 czerwca

ISBN: 9788324011971
Autor: Joanna Szczepkowska
Rodzaj oprawy: Miękka
Liczba stron: 264
Wydawca: Znak

?Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm.?
Dlaczego właśnie Joanna Szczepkowska wypowiedziała to słynne zdanie i do dziś nazywana jest ?kobietą, która zakończyła komunizm??
Osobiste i poruszające wspomnienia aktorki, która po raz pierwszy tak szczerze opowiada o dzieciństwie i dojrzewaniu w PRLu, o dylematach i rozterkach dorosłego życia z polityką w tle, o buncie i rozczarowaniach. Przede wszystkim jednak o nadziei na życie w normalnym kraju.
?Pisząc tę książkę, nie chciałam wdawać się w polityczne dyskusje - czy zrobiłam gest polityczny? Powiedziałam tylko to, co sama chciałam usłyszeć.
Pisząc tę książkę, siłą rzeczy musiałam przypomnieć sobie wiele faktów historycznych. W Internecie natknęłam się na przeróżne wersje i interpretacje mojego wystąpienia. Tak musi być. Długo jeszcze moja prosta wypowiedź będzie uwikłana w podejrzenia, spekulacje i wątpliwości.
Jedyne, co mogę zrobić, to opowiedzieć to zdarzenie tak, jak je pamiętam, i pokazać wiele innych, które do niego doprowadziły.?
Joanna Szczepkowska


Rekomendowane produkty

Formy płatności
Copyright 2010 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET
TAGI: Testy maturalne Podręczniki szkolne Tanie podreczniki