365 buddyjskich medytacji, afirmacji i refleksji dla uzyskania spokoju oraz wewnętrznej równowagi i harmonijnego zdrowia
Bodhipaksa

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

54,50 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

365 buddyjskich medytacji, afirmacji i refleksji dla uzyskania spokoju oraz wewnętrznej równowagi i harmonijnego zdrowia

ISBN: 9788383010786

Autor: Bodhipaksa

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 304
Wydawca: Studio Astropsychologii

Buddyzm dla wielu osób staje się ciekawą alternatywą wobec innych religii. Jest filozofią pełną pokoju oraz umiłowania przyrody i ludzi. Uczy spokoju ducha, a także pogodzenia się z losem. Medytacje buddyjskie pozwolą na ukojenie zmysłów oraz zyskanie spokoju.

Książka "365 buddyjskich medytacji" to idealna propozycja dla tych, którzy szukają równowagi w swoim życiu. Codzienność daje wiele radości, ale również przysparza problemów i stresu. Tylko poprzez zatrzymane się oraz przemyślenie swojego życia, możemy pójść do przodu oraz odnaleźć się w zmieniającym się świecie. Ta pozycja zawiera aż 365 medytacji buddyjskich - po jednej na każdy dzień. Każda z nich dotyka ważnych kwestii życiowych.

Medytacja jest wspaniałym sposobem na zatrzymanie się, uspokojenie nerwów oraz rozpoczęcie afirmacji. Polega ona na odczuwaniu szczęścia i wdzięczności za to, co posiadamy. Medytacje są krótkie, ale dają ukojenie, a przede wszystkim dzień po dniu uczą nas spokoju ducha oraz oderwania od rzeczy mało istotnych. Pomagają docenić życie oraz ułatwiają przychylne spojrzenie na nas samych.

O autorze

Autor książki - Bodhipaksa - jest nauczycielem medytacji oraz propagatorem buddyzmu. Napisał m.in. "This difficult thing of Bring human", będącą filozoficznym rozważaniem na temat człowieczeństwa oraz wybaczania sobie. Czytelnicy doceniają prosty, a zarazem bardzo emocjonalny styl pisarstwa tego autora oraz dotykanie ważnych problemów.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij