Konwergencja. Star Wars. Wielka Republika. Tom 12
Zoraida Córdova

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

37,70 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Konwergencja. Star Wars. Wielka Republika. Tom 12

ISBN: 9788383151458

Autor: Zoraida Córdova

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 448
Wydawca: Olesiejuk

Rozpoczyna się kolejna przygoda z okresu Wielkiej Republiki, rozgrywająca się wiele pokoleń przed „Światłem Jedi“.

To era eksploracji. Jedi przemierzają galaktykę, pogłębiając swoje zrozumienie Mocy oraz wszystkich światów i istot, które ona łączy. Tymczasem Republika, dowodzona przez dwoje kanclerzy, stara się jednoczyć planety we wciąż rosnącej społeczności pośród gwiazd – zarówno tych pobliskich, jak i odległych.

Orbitujące blisko siebie światy Eiram i E`ronoh dotkliwie odczuwają bolączki galaktyki: niedobór zasobów, przy wciąż rosnących galaktycznych ambicjach. Nienawiść, jaką żywią wobec siebie, podsyca eskalujący od połowy dekady konflikt, który grozi teraz rozprzestrzenieniem się na sąsiednie układy. Ostatnia nadzieja na pokój leży w dziedzicach rodów królewskich obu planet, którzy chcą się ze sobą pobrać.

Nim jednak udaje się zawrzeć trwały rozejm, próba zamachu wymierzona w parę wprowadza Eirama i E`ronoh ponownie w stan wojny. Aby ocalić światy, rycerka Jedi Gella Nattai zgłasza się na ochotniczkę, aby przeprowadzić śledztwo w tej sprawie, podczas gdy kanclerz Kyong wyznacza swojego syna, Axela Greylarka, aby towarzyszył jej jako reprezentant Republiki.

Jednak głęboka nieufność Axela wobec Jedi ściera się z silną wiarą Gelli w Moc. Dziewczyna nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak zadufanym w sobie lekkoduchem, on zaś nigdy nie spotkał tak poważnej i nieugiętej krzewicielki dobra. Im usilniej starają się rozwikłać mroczne wątki spisku, tym bardziej wydaje się on skomplikowany. Pośród licznych oskarżeń i potencjalnych wrogów czających się w cieniach, ta dwójka będzie musiała współpracować ze sobą ściśle, jeśli chcą sprawić, aby prawda wyszła na światło dzienne, i ocalić dwa światy…

Więcej

Czytaj powieści z nurtu science fiction i poznawaj śmiałe wizje przyszłość. Odkrywaj innowacyjne idee i nierealne założenia naukowe. Zanurzaj się w głębokich przemyśleniach i poznawaj światy, które istnieją tylko w sferze fantazji, ale stają się rzeczywistością za sprawą literatury.

Odkrywanie światów fantasy może być bogate w zalety:
  • Rozwija wyobraźnię przez zderzenie z fantastycznymi krainami i postaciami, pozwala czytelnikowi konstruować własne, unikalne wizje bazujące na przeczytanej treści.
  • Fantasy motywuje do tworzenia własnych historii, rysunków i innych form ekspresji artystycznej, dzięki żywym opisom i oryginalnym konceptom.
  • Otwieranie książek fantasy jest jak uchylanie drzwi do innego świata, gdzie czytelnik może zapomnieć o rzeczywistości i znaleźć ulgę w niekończących przygodach.

Odkryj literacki świat przedstawiony w książce "Konwergencja. Star Wars. Wielka Republika. Tom 12", napisanej przez autora: Zoraida Córdova. Publikacja została wydana w 2023 roku. Publikacja została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk.

Jest to dość obszerna książka, składa się z 448 stron napisanych w języku polskim.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby.

"Konwergencja. Star Wars. Wielka Republika. Tom 12" jest częścią uznanego cyklu Star Wars. Wielka Republika. Jeśli po przeczytaniu tej publikacji masz ochotę na więcej, obowiązkowo sprawdź też kolejne pozycje z tej serii.

Ta książka fantasy to klasyka gatunku, którą musisz przeczytać. Zamów już teraz!


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij