Disney Uczy. Miki. Zeszyt ćwiczeń. Liczby

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

10,90 PLN

dostępność: brak


Disney Uczy. Miki. Zeszyt ćwiczeń. Liczby

ISBN: 9788325336639
Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 24
Wydawca: Ameet

Czy jako rodzic chciałbyś, aby Twoje dziecko rozpoczęło naukę liczenia ze swoim ulubionym bohaterem? Jeśli masz w domu pociechę, która uwielbia Myszkę Miki, to ta książeczka jest właśnie dla Was.

Gdy maluch zasiądzie już w szkolnej ławce i zobaczy na tablicy znajome cyfry, od razu skojarzy je sobie z Myszką Miki i przywoła tym samym miłe wspomnienia. Nauka będzie od początku kojarzyła się z przyjemnością, warto dziecko uświadamiać, że nauka nie musi być przykrym obowiązkiem i nie musi się negatywnie kojarzyć. Takie podejście od wczesnych lat szkolnych, zaprocentuje w przyszłości, gdyż dziecko ze swą naturalną potrzebą zaspokajania ciekawości, proces zdobywania wiedzy w szkole będzie traktowało jak fascynującą przygodę.

Myszka Miki już na okładce zachęca do poznawania cyferek. Na każdej stronie znajduje się nowo poznana cyfra wraz z przykładem, liniaturą do jej narysowania i zadaniem z konkretną, właśnie poznawaną cyferką w roli głównej. W samym środku książki została umieszczona miła niespodzianka - wkładka z kolorowymi naklejkami, które zachwycą każde dziecko.

Wydawnictwo Ameet słynie z produktów niosących radość i spełniających wysokie, dziecięce wymagania. Aktywizuje poprzez swoje pozycje zarówno dzieci uczęszczające do przedszkola, jak i będące we wczesnej fazie szkolnej. Dzięki akcentom z bohaterami bajek, w tym przypadku serii Disneya, dzieci płynnie przechodzą z zabawy w naukę i nie jest to dla nich nużące. Na 24 stronach zawarty został wstęp do potężnej dziedziny wiedzy, jaką jest królowa nauk, czyli matematyka.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij