Upstream Pre-Intermediate. Matura Extra Practice
Virginia Evans

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > MATURA 2022 > Języki obce

nasza cena:

4,20 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Upstream Pre-Intermediate. Matura Extra Practice

ISBN: 9781844665730

Autor: Virginia Evans

Wydawca: Express Publishing

nasz bestseller!Kurs Upstream został opracowany dla uczących się na poziomie od początkującego (beginner) do biegłego opanowania języka (proficiency) i zawiera materiał potrzebny do systematycznego doskonalenia wszystkich czterech sprawności językowych w stopniu odpowiednim dla każdego z poziomów.

Podręczniki Upstream dostępne na poziomach Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced i Proficiency przeznaczone są dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz dla dorosłych. Kurs zawiera materiał potrzebny do systematycznego doskonalenia wszystkich czterech sprawności językowych, umożliwiających skuteczne komunikowanie się w mowie i piśmie.

Upstream Pre-Intermediate odpowiada stopniem trudności poziomowi B1.1 we wspólnej skali przyjętej w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego, Intermediate - B1.2, Upper Intermediate - B2.2, Advanced - C1 oraz Proficiency - C2.

Materiał zawarty w podręczniku Upstream Pre-Intermediate (Students Book) oraz zeszycie ćwiczeń (Workbook) przeznaczony jest do realizacji w trakcie ok. 60-80 godzin lekcyjnych, natomiast w podręcznikach Upstream Intermediate - Proficiency - w trakcie ok. 100-120 godzin.

Upstream Matura Extra Practice to seria trzech podręczników stworzona z myślą o polskich uczniach, którzy przystąpią do egzaminu maturalnego odbywającego się od 2005 r. według nowej formuły . Zamiarem autorów było umożliwienie im utrwalenia zdobytej wiedzy i rozwinięcia umiejętności językowych przydatnych podczas egzaminu. Każda z trzech części jest uzupełnieniem podręcznika z serii Upstream na tym samym poziomie oraz zawiera zestawy zadań egzaminacyjnych pomagających uczniom doskonalić umiejętności, jakie będą wymagane w trakcie matury. Upstream Matura Extra Practice Pre-Intermediate zawiera pięć zestawów ćwiczeń pozwalających przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym; Upstream Matura Extra Practice Intermediate i Upper-Intermediate zawierają po pięć zestawów ćwiczeń pozwalających przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Każda z tych pozycji nawiązuje pod względem gramatyki i słownictwa do odpowiadających im bloków tematycznych podręczników serii Upstream. Towarzyszący serii Teachers Guide zawiera odpowiedzi do zadań zamkniętych, propozycje odpowiedzi do zadań otwartych, przykładowe wypowiedzi ustne i pisemne, a także zapisy nagrań do zadań sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.


Formy płatności
Copyright 2022 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij