Tymoteusz Rymcimci-słuchowisko

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Dla dzieci > Bajki i baśnie

cena detaliczna:

25,10 PLN

dostępność: brak


Tymoteusz Rymcimci-słuchowisko

ISBN: 9788393108923

Tymoteusz Rymcimci przypomina swoją konwencją dawne słuchowiska radiowe. To doskonała odmiana dla wizualnych form typu bajki i filmy na DVD, które trafiają do dzieci z telewizyjnych czy komputerowych ekranów. Brak obrazu i zastąpienie go dźwiękiem pozwala rozwijać wyobraźnię, uruchamia fantazję, uczy kreatywności, ale też koncentracji uwagi i skupienia.
Fabuła Tymoteusza Rymcimci nie jest skomplikowana, ale nie jest to wada. Historia bowiem ujmuje właśnie swoją prostotą: Tymoteusz chce mieć pieska, ale jego Tata się na to nie zgadza. Przyjaźń z Psiuńciem, okazuje się jednak silniejsza, a wrażliwość głównego bohatera na smutny los bezdomnego psa nie pozwala bezczynnie i biernie patrzeć na to, co dzieje się z czworonogiem (tu na uwagę zasługują słowa piosenki o psim żywocie). Psiuńcio odwdzięcza się za okazaną dobroć i pomaga Tymoteuszowi i jego Tacie, gdy ci muszą zmierzyć się z trudną sytuacją i problemem (tu nasze uszy kierują się w stronę kręcącego się koło domu Lisa). Tata okazuje psu szacunek i uznanie, mimo że wcześniej miał o nim inne zdanie.

Słuchowisko znajdziemy w komplecie z książeczką, która zawiera zabawne obrazki, przepis na jajecznicę z pięciu jaj, pocztówkę, którą możemy, a nawet powinniśmy wysłać do przyjaciela oraz teksty piosenek, które usłyszymy na płycie. Warto sięgnąć po tę propozycję wydawniczą, bo z pewnością nie będzie to strata czasu. Trafimy tu na inteligentny dowcip, mądre i dydaktyczne, ale bezpretensjonalne treści, melodyjne piosenki oraz ciepły muzyczno-książkowy klimat.Wydawnctwo:Fundacja z KULTURĄ


Formy płatności
Copyright 2019 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij