Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Podręcznik

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Język polski > Szkoła podstawowa

nasza cena:

42,90 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Podręcznik

ISBN: 9788302209871
Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 360
Wydawca: WSiP

nasz bestseller!"Zamieńmy słowo" to nowa, atrakcyjna propozycja dla polonistów uczących w klasie czwartej szkoły podstawowej.

 

Podręcznik został wydany przez WSiP i składa się z siedmiu rozdziałów, których treść skupia się wokół konkretnych wartości. Skorelowano w nim informacje o literaturze z wiedzą o języku. Każdy rozdział ma podobną budowę, składa się z kilku sekcji, a materiał uporządkowano i zadbano o jego czytelność. Podręcznik jest bardzo starannie wydany, kolorowy, wiele w nim rysunków, poszczególne partie tekstu zostały dodatkowo oznaczone piktogramami.

 

W sekcji "To już wiesz" zawarto materiał powtórzeniowy. Jego wyraźne wydzielenie i oznakowanie pomoże uczniom przygotować się do lekcji powtórzeniowych i sprawdzianów. Sekcja "Sprawdź, co już umiesz", którą zakończone zostały poszczególne rozdziały, pozwala dzieciom ocenić stopień opanowania materiału. Część książki nazwana "Lekturownikiem" zawiera ćwiczenia będące pomocą w omawianiu lektur, które uczniowie czytają samodzielnie w domu. W podręczniku znajdują się liczne fragmenty z kanonu literatury polskiej i światowej, a także sporo tekstów współczesnych.

 

Opracowanie przez WSiP nowej koncepcji podręcznika ułatwi nauczycielom polonistom przygotowanie podopiecznych do egzaminu ósmoklasisty, który ma obejmować zagadnienia od czwartej do ósmej klasy szkoły podstawowej. Książka jest atrakcyjna dla współczesnego ucznia i pozwala na dobre opanowanie materiału.

 

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQKto napisał "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Podręcznik"?


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij