Bankrut
Nasza Księgarnia

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Gry i zabawki > Gry Karciane

nasza cena:

33,50 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Bankrut

ISBN: 5902719470127

Autor: Nasza Księgarnia

Rodzaj oprawy: Pudełko
Wydawca: Nasza Księgarnia

?Bankrut? to prosta i bardzo dynamiczna gra planszowa.

Przenieście się na targowisko! Wcielcie się w kupców, którzy pragną dużo zarobić, a jak najmniej stracić. Kto zostanie bankrutem?

Na targu panuje nieustanny gwar i rozgardiasz. Kupcy przekrzykują się próbując przyciągnąć do siebie klientów. Każdy pragnie zbić majątek. Każdy stara się zawrzeć jak najwięcej korzystnych transakcji. I nad każdym wisi lęk, a mianowicie strach przed tym, by nie stać się bankrutem...

Ta gra cechuje się prostymi zasadami i niezwykle dynamiczną rozgrywką. Tutaj gracze nie czekają na swoją kolej. Każdy, niczym na prawdziwym targu, prowadzi swoje interesy w tym samym czasie. Stąd też gwar i krzyki, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy!

Na początku gry rozdaje się graczom karty z wyjątkiem jednej, którą kładzie się na środku stołu. Oznacza ona towar, za którego posiadanie gracze dostają punkty ujemne. Rozpoczyna się właściwa rozgrywka! Wszyscy gracze równocześnie składają sobie oferty, przebijają propozycje innych i wymieniają się towarami. Mogą też wymieniać kartę leżącą na środku stołu. Kiedy jeden z graczy uzna, że posiada już wystarczającą ilość kart tego samego towaru, krzyczy ?stop!? i gra się zatrzymuje. Podliczamy punkty. Kto zarobił najwięcej gromadząc poszczególne towary? A kto najwięcej stracił posiadając towar, za który przyznawane są punkty ujemne?

?Bankrut? to gra planszowa przeznaczona dla 3-6 osób w wieku powyżej 8 lat. Czas rozgrywki szacuje się na około 30 minut. Jej autorem jest Reiner Knizia, jeden z najlepszych na świecie twórców gier planszowych!

Zawartość pudełka:
* 61 kart,
* notes,
* ołówek,
* instrukcja.

Cechy gry:
* liczba graczy: 3-6 osób,
* wiek: 8+,
* czas gry: ok. 30 min.


Formy płatności
Copyright 2022 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij