12 dziecięcych wyzwań. Polscy autorzy o tym, jak poradzić sobie z problemami
Praca zbiorowa

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Dla dzieci i młodzieży > Książeczki edukacyjne

nasza cena:

33,50 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

12 dziecięcych wyzwań. Polscy autorzy o tym, jak poradzić sobie z problemami

ISBN: 9788327105578

Autor: Praca zbiorowa

Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 128
Wydawca: Centrum Edukacji Dziecięcej

nasz bestseller!"12 dziecięcych wyzwań. Polscy autorzy o tym, jak poradzić sobie z problemami" to publikacja, w której znalazły się wyjątkowe opowiadania, napisane przez polskich autorów. Książka została wydana w ramach serii pt.: "12 ważnych".

Opowiadania, które zostały umieszczone w publikacji, skupiają się na wyzwaniach, z jakimi muszą mierzyć się dzieci. Bohaterzy tych historii są wyraziści i interesujący, a przy tym pozwalają dzieciom się ze sobą identyfikować. Opowiadania mają stać się odpowiedzią na pytania, jak radzić sobie w pewnych sytuacjach.

We współczesnym świecie dzieci muszą radzić sobie z wyzwaniami, z którymi same mogą sobie nie radzić. Warto wiedzieć co robić, aby pomóc pociechom w pewnych sytuacjach. Czytając książkę "12 dziecięcych wyzwań. Polscy autorzy o tym, jak poradzić sobie z problemami" wspólnie z dziećmi, możemy zachęcać najmłodszych do rozmów o wydarzeniach, które często przytrafiają się dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. Sytuacje te mogą dotyczyć również koleżanek i kolegów z klasy czy podwórka.

Proponowana książka to wspaniała pomoc, dzięki której dzieci będą mogły dorastać, wiedząc, jak postępować w razie pojawienia się trudności. W publikacji znalazły się opowiadania, poruszające kwestie: pasji, nadużywaniu urządzeń elektronicznych, tolerancji, manipulacji, rywalizacji, nieśmiałości, wysokiej wrażliwości, poczuciu własnej wartości, zagrożeniach płynących z Internetu, uważności, a także presji, jaką może wywierać grupa.


Formy płatności
Copyright 2023 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij