Pieniądze i Prawo Przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia
Esther i Jerry Hicks

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

37,30 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Pieniądze i Prawo Przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia

ISBN: 9788381714105

Autor: Esther i Jerry Hicks

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 296
Wydawca: Studio Astropsychologii

Pragniesz odmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrym początkiem będzie zapoznanie się z książką "Pieniądze i Prawo Przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia".

Każdy człowiek w inny sposób wyobraża sobie dobrobyt. Mogą to być znaczne kwoty znajdujące się na rachunku bankowym, pięknym dom z ogrodem i basenem, zdrowie, radość płynąca ze spokojnego życia bez żadnych zmartwień, a nawet osiągnięcie wymarzonej wagi. Niezależnie od pragnień, praktyczne porady zawarte w poradniku "Pieniądze i Prawo Przyciągania" pomogą w zrealizowaniu celu.

Książka skupia się na praktycznych poradach, których celem jest poprawa sytuacji życiowej czytelnika. Najważniejsze jest to, że nie wymaga dużego wysiłku, a jedynie regularności i dbałości. Stosując technikę opracowaną przez państwo Hicks, można osiągnąć sukces, niezależnie od tego, czy marzenie dotyczy pieniędzy, kariery zawodowej, udanego i szczęśliwego życia rodzinnego czy zdrowia. Prawo Przyciągania pomoże zrealizować każde pragnienie.

O autorach

Esther i Jerry Hicks stworzyli liczne poradniki, które pomogły milionom czytelników na całym świecie. Poruszane zagadnienia zostały opisane w prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu każdy może odmienić swoje życie, wystarczy zacząć, i to w dowolnym momencie. Dla wielu osób istotne jest, że przedstawione praktyki można stosować podczas wykonywania codziennych obowiązków. Warto zapoznać się również z innymi tytułami napisanymi przez autorów, takimi jak: "Proś, a będzie ci dane", "Potęga świadomej intencji" czy "Potęga twoich emocji".


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij