Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Polityka prywatności

Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź


Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem Danych Osobowych jest Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Łąkowa 3/5 90-562 Łódź, e-mail: ksiegowosc@book.com.pl


W jakim celu będziemy używać Państwa danych osobowych?

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazywania przez Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. informacji handlowych lub w celu marketingu, dotyczących produktów lub usług, w celu realizacji obowiązków ustawowych


W jaki sposób nie będziemy przetwarzać Państwa danych osobowych?

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie będą podlegać profilowaniu.


Jak się z nami skontaktować w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych?

W sprawach związanych z Danymi osobowymi możesz napisać na adres: e-mail: ksiegowosc@book.com.pl


Co możesz robić ze swoimi danymi osobowymi?

W związku z przetwarzaniem przez Administratora Danych Państwa danych osobowych, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Dodatkowo, przysługuje Państwu także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych w przypadku, gdy odbywa się ono na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Przestaniemy wówczas przetwarzać Państwa dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Państwa danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.


Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe?

Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona zgoda, którą można w każdym czasie cofnąć, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak brak Państwa zgody uniemożliwi nam przedstawienie Ci informacji dotyczących naszych produktów lub usług.


Brak zgody uniemożliwi nam również realizację umowy.


Jak możesz cofnąć wyrażoną zgodę?

W celu wycofania zgody wystarczy wysłać e-mail na adres e-mail: ksiegowosc@book.com.pl


Zgodę można również cofnąć poprzez wysłanie informacji pocztą na podany powyżej adres Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. z dopiskiem ?dane osobowe?.


Gdzie możesz wnieść skargę na sposób przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych?

Jeżeli mimo naszego zaangażowania uznacie Państwo, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).


Jak długo będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe?

Państwa dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody.


Państwa dane osobowe przetwarzane na podstawie przepisów prawa, będą przetwarzane do czasu koniecznego przez prawnie uzasadniony interes Administratora.


Którym podmiotom możemy przekazać Państwa dane osobowe, a którym ich nie przekażemy?

Przekażemy Państwa dane osobowe głównie podmiotom zewnętrznym dostarczającym i wspierającym systemy teleinformatyczne Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczną, pocztę elektroniczną, jak i systemy informatyczne stosowane przez Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o.), w tym także podmiotom z państw trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podmioty te przetwarzać będą Państwa dane jedynie na nasze zlecenie, na podstawie niezbędnych umów powierzenia przetwarzania danych oraz przy zapewnieniu przez te podmioty odpowiednich środków w celu ochrony danych.
Nie przekażemy Państwa danych żadnym innym podmiotom, celem wykorzystania przez te podmioty tych danych do ich celów handlowo-marketingowych, bez Państwa dodatkowej wyraźnej zgody.

Polecany produkt - hit miesiąca

Najczęściej kupowane książki

Nasi partnerzy

Odwiedź Podrecznikowo.pl na Ceneo Podrecznikowo.pl - Zaufane opinie Odwiedź Podrecznikowo.pl na Nokaut Paczkomaty InPost
Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij