Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Regulamin

Warunki zakupów - Regulamin zakupów w sklepie internetowym Podrecznikowo.pl

 

§1

Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług przez Firmę Księgarską Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-562) przy ul. Łąkowej 3/5, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000079374, o numerze NIP 726-22-15-716, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 50 000 zł (dalej zwaną Księgarnią).

 

§2

Za towary uważamy książki, podręczniki, multimedia, książki audio, filmy oraz literaturę obcojęzyczną, które realizowane są drogą tradycyjną: wysyłane Pocztą Polską lub kurierem albo przygotowywane do odbioru własnego w siedzibie firmy.

 

§3

Klient wybiera towar z oferty Księgarni prezentowanej na stronie internetowej www.podrecznikowo.pl i składa zamówienie przez stronę. W momencie złożenia zamówienia w Księgarni Klient zgadza się otrzymywać powiadomienia związane z realizacją zamówienia na podany przez siebie adres E-mail. Oferta Księgarni ma charakter wiążący przez okres jej prezentacji na wyżej wymienionej stronie i do czasu wyczerpania zapasu danego tytułu w magazynie.

 

§4

Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dołączony do wartości zakupionego towaru. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się cena towaru i cena przesyłki.

 

§5

Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. dokłada wszelkiej staranności, aby oferta jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) informacje zawarte na naszych stronach nie mogą być jednak (o ile nie zaznaczono inaczej) traktowane jako oferta w świetle wymogów Kodeksu Cywilnego.

 

§6

Warunkiem przyjęcia zamówienia jest jego potwierdzenie przez Księgarnię dokonane e-mailem z pełną informacją o zamówieniu. Warunkiem realizacji zamówienia, w przypadku wybrania płatności przelewem jest zaksięgowanie pełnej należności na koncie Księgarni. W przypadku braku wpłaty Księgarnia zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

 

§7

W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Księgarni w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: sklep@podrecznikowo.pl,

tel.: (42) 664-97-68, (42) 639-51-63.

 

§8

Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów towarów w magazynie.

 

§9

O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 

§10

W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji towarów i wystąpią trudności z uzyskaniem wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów dostawy zamówienie realizowane będzie w dłuższym czasie (tylko opłata jednorazowa). Jednak na życzenie Klienta Księgarnia może podzielić zamówienie na kilka partii, każdorazowo pobierając od niego koszty przesyłki.

 

 

§11

Zamówienie na towary zostanie zrealizowane w ciągu 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania pełnej należności na koncie Księgarni, w przypadku wybrania przez kupującego płatności przelewem (średni czas oczekiwania na przesyłkę 3 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Księgarni. Księgarnia nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie.

 

§12

Zamówienie na towary zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Księgarnia zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

 

§13

Księgarnia oferuje dwie formy płatności:

a) za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Klient może również zdecydować się na dostawę przesyłką kurierską, płacąc kurierowi przy odbiorze paczki,

b) przelewem - przesyłka zostanie wysłana po wpłynięciu pieniędzy na rachunek bankowy Księgarni (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu)

 

000-442 MB2-704 HH0-230 9L0-063 101 920-322 200-120 70-410 000-M44 MSC-121 P2090-045 70-347 MD0-251

Nr rachunku bankowego
PKO BP: 27 1020 3352 0000 1402 0212 8262


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

§14

Każdy Klient otrzymuje od Księgarni na dowód zakupu paragon, na życzenie fakturę VAT. Jeśli faktura VAT ma być wystawiona na firmę, należy podać dane oraz NIP firmy. Prosząc o fakturę VAT, Klient automatycznie zgadza się na wystawienie jej bez podpisu.

 

§15

Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą e-mailową lub telefoniczną: sklep@podrecznikowo.pl, tel. (42) 664-97-68, (42) 639-51-63. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

§16

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Klient może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie zwrócić zakupiony towar. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony towar nie został w żaden sposób zniszczony lub - w przypadku nagrań audialnych i wizualnych oraz programów komputerowych - nie zostało usunięte oryginalne opakowanie towaru. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. Księgarnia gwarantuje zwrot ceny towaru wraz z kosztami wysyłki. Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Koszt odesłania towaru pokrywa klient.

 

§17

W przypadku reklamacji towaru prosimy o niezwłoczne przesłanie Pocztą Polską wadliwego towaru do Księgarni. Firma nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z opisem przyczyny zwrotu. Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie taka możliwość. Za towar wadliwy uznaje się towar, która posiada wady techniczne. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni roboczych, jednakże Księgarnia podejmuje wszelkie kroki, aby reklamację rozwiązać w jak najkrótszym możliwym czasie. W przypadku odrzucenia reklamacji, towar odsyłany jest na koszt Klienta.

 

§18

Liczba zamawianych tytułów nie jest ograniczona, chyba że zaznaczono inaczej.

 

§19

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie podrecznikowo.pl Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

 

§20

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w Księgarni wyłącznie w celach informacyjnych.

 

§21

Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych podrecznikowo.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

 

§22

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:
Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o.,
ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
e-mail: sklep@podrecznikowo.pl,
tel.: (42) 664-97-68, (42) 639-51-63 w godz. 8:00 - 16:00 (pon.-pt.).

Polecany produkt - hit miesiąca

Najczęściej kupowane książki

Nasi partnerzy

Odwiedź Podrecznikowo.pl na Ceneo Podrecznikowo.pl - Zaufane opinie Odwiedź Podrecznikowo.pl na Nokaut Paczkomaty InPost
Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij