Hobbit z objaśnieniami
J. R. R. Tolkien

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

33,50 PLN

dostępność: brak


Hobbit z objaśnieniami

ISBN: 9788380746534

Autor: J. R. R. Tolkien

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 456
Wydawca: Bukowy Las

Popularna powieść fantasy autorstwa J. R. R. Tolkiena. Sięgnij po ciekawe, rozszerzone wydanie i przyjrzyj się lepiej światu stworzonemu przez tego pisarza.

"Hobbit. Z objaśnieniami" to książka, która zawiera słynną powieść J.R.R. Tolkiena, kierowaną zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców. W tej wersji, poza samym tekstem utworu literackiego, znajdują się szczegółowe objaśnienia autorstwa Douglasa A. Andersona. Dzięki nim odbiorca, po raz pierwszy sięgający po literaturę Tolkiena, lepiej zrozumie świat, jaki prezentuje ten pisarz. To doskonałe przygotowanie na przygody, które można przeżyć w rzeczywistości Śródziemia.

Historia dotyczy wyprawy, na którą wyrusza kompania Thorina, złożona z krasnoludów, w towarzystwie hobbita, Bilbo Bagginsa. Podążają do Samotnej Góry, zajmowanej przez smoka Smauga. Mają zamiar sięgnąć po skarby, których strzeże bestia, a które zostały niegdyś skradzione ich rasie. W trakcie podróży natrafiają na jaskinię Golluma, gdzie Bilbo natrafia na pierścień, pozwalający mu stawać się niewidzialnym.

O autorze

J. R. R. Tolkien był angielskim pisarzem, a zarazem profesorem filologii klasycznej oraz literatury staro angielskiej na Uniwersytecie w Oxfordzie. To za jego sprawą udało się spopularyzować literaturę fantasy na całym świecie. Znany jest przede wszystkim z mitycznego świata, Śródziemia, które stanowi miejsce akcji wszystkich jego dzieł. Do najbardziej znanych należą trylogia "Władca Pierścieni" oraz "Hobbit. Czyli tam i z powrotem". Mógł poszczycić się znajomością ponad trzydziestu języków (w różnym stopniu zaawansowania).


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij