Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W gospodarstwie rolnym
Monika Wittmann

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

8,30 PLN

dostępność: brak


Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W gospodarstwie rolnym

ISBN: 9788382653175

Autor: Monika Wittmann

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 24
Wydawca: MEDIA RODZINA

Tomek przyjechał na wieś do wujka Leszka. W gospodarstwie są maszyny i urządzenia, których rolnik potrzebuje do pracy - od sadzarki po kombajn zbożowy. Ale Tomek najchętniej zasiada za kierownica traktora!

Dłuższy opis

Za treścią historyjki "Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W gospodarstwie rolnym" stoi Monika Wittmann, Alexander Steffensmeier.

Oryginalny tytuł oferowanej pozycji to Große Fahrzeuge auf dem Bauernhof.

Dzieci są ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W gospodarstwie rolnym", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup również kolejne części z serii "Mądra Mysz".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W gospodarstwie rolnym została wydana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij