Silmarillion. Wersja ilustrowana
J. R. R. Tolkien

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

79,60 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Silmarillion. Wersja ilustrowana

ISBN: 9788383350967

Autor: J. R. R. Tolkien

Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 484
Wydawca: Zysk i S-ka

Ekskluzywne ilustrowane wydanie jednej z najsłynniejszych książek fantastycznych w historii

Niezbędna pozycja w biblioteczce każdego fana Tolkiena - zbiór opowieści o Pierwszej Erze Świata, czyli Dawnych Dniach, poprzedzających epokę, w której rozgrywa się akcja Władcy Pierścieni.

Opowiedziane w książce legendy i mity sięgają zamierzchłych czasów, gdy pierwszy Władca Ciemności przebywał w Śródziemiu, a elfy Wysokiego Rodu toczyły z nim wojnę, by odzyskać Silmarile, trzy „świetliste klejnoty”, w których przetrwało światło Dwóch Drzew Valinoru.

Książkę wypełniają legendy o Ainurach, Valarach, upadku Númenoru i Pierścieniu Władzy. Razem składają się one na niepowtarzalny obraz dziejów Śródziemia - od Muzyki Ainurów, z której zrodził się świat, aż do końca Trzeciej Ery, gdy powiernicy Pierścienia odpłynęli z Szarej Przystani...

Więcej

Sięgaj po książki z gatunku fantasy. Przenieś się w czasie i przestrzeni, oswajając się z nierzeczywistymi stworami i idąc śladami niezwykłych bohaterów, którzy stawiają czoła groźnym, magicznym przeciwnikom i odkrywają swoje wewnętrzne zdolności. Wciągające narracje, intrygujące wątki i nieprzewidywalne zwroty akcji sprawiają, że każda strona lektury fantasy jest wielką przygodą.

Fantasy – gatunek, który zachwyca: zobacz, co możesz zyskać!
  • Światy pełne magii i niezwykłych stworzeń wymagają od czytelnika uruchomienia wyobraźni, co pozwala na lepsze zrozumienie i interpretację przedstawianych treści.
  • Może być źródłem inspiracji, do ekspresji artystycznej, poprzez zetknięcie z niezwykłymi światami i postaciami.
  • Otwieranie książek fantasy jest jak otwieranie drzwi do innego świata, gdzie czytelnik może zapomnieć o rzeczywistości i znaleźć ulgę w niekończących przygodach.
Rozpocznij literacką podróż i wkrocz w świat przedstawiony w książce "Silmarillion. Wersja ilustrowana", napisanej przez autora: J.R.R. Tolkien. Publikacja pochodzi z 2023 roku."Silmarillion. Wersja ilustrowana" opublikowało Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Jest to stosunkowo obszerna lektura, składa się z 484 stron napisanych w języku polskim.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciem, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem będzie ją pogiąć i zniszczyć.

Wolisz książkę w innej formie? Książki dostępne są często w naszej księgarni do zakupu w wersji elektronicznej, czy w innej oprawie. Sprawdź, jakie wersje książki "Silmarillion. Wersja ilustrowana" mamy dla Ciebie. Warto sięgnąć chociażby elektroniczne wydanie w formacie mp3 lub epub/mobi. To alternatywne rozwiązanie dla czytelników, którzy nie lubią dźwigać książek tradycyjnych.

Jest to wydanie dla wymagających osób dysponujących większymi zasobami. Ta książka sprawdzi się też jako pomysł na prezent.

Czytanie to podróż w nieznane, a ta książka jest Twoim biletem do fantastycznego świata. Nie zwlekaj i zamów już teraz!


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij