Human design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

50,30 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Human design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem

ISBN: 9788327126979
Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 176
Wydawca: PUBLICAT

Odkryj, jakim typem energetycznym jesteś, i wykorzystaj tę wiedzę do osiągnięcia sukcesu oraz spełnienia!

Zastanawiasz się, jaki jest twój życiowy cel? Co tu robisz? Jak optymalnie pracować, bawić się i nawiązywać relacje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w spersonalizowanej interpretacji Human Design!

Human Design to rewolucyjny system zrozumienia siebie, łączący koncepcje astrologii zachodniej, systemu czakr, księgi I Ching i Kabalistycznego Drzewa Życia z elementami mechaniki kwantowej, biochemii oraz astronomii. Ta potężna praktyka ujawnia wrodzone talenty każdego człowieka, jego unikatowy cel oraz zgodny z naturą sposób działania. Wskazuje również, jak poruszać się po swojej wyjątkowej ścieżce, aby z łatwością płynąć przez życie, zachowując autentyczność i odnosząc sukces.

JAKA JEST TWOJA ENERGETYCZNA KONSTRUKCJA?

  • Jesteś Manifestorem? Dzięki swojej śmiałej i niezależnej naturze świetnie odnajdujesz się w inicjowaniu zmian. Jesteś tutaj, aby robić to, co chcesz, kiedy chcesz i dlatego, że tego chcesz!
  • Jesteś Generatorem? Znajdujesz się tutaj, aby uwolnić się od tego, co „powinno” się robić. Najlepiej radzisz sobie, gdy skupiasz się na chwili obecnej, wyciszasz się i reagujesz na podpowiedź płynącą z jelit.
  • Jesteś Generatorem Manifestującym? Twoja złożona natura sprawia, że znajdujesz się tu po to, aby przełamywać schematy. Gdy zajmujesz się tym, co cię ekscytuje, łatwo przyciągasz sprzyjające okoliczności.
  • Jesteś Projektorem? Zapomnij o pośpiechu i harówce. Jesteś tutaj, aby wnieść swoją mądrość i wnikliwość, a nie po to, aby męczyć się, pracując jak większość ludzi 40 godzin tygodniowo.
  • Jesteś Reflektorem? Twoje zadanie polega na odzwierciedlaniu otaczającego cię świata i doświadczaniu nieograniczonych zainteresowań, uczuć oraz cech. Jesteś tutaj, aby uwolnić się od potrzeby definiowania siebie i zaakceptować swoją otwartość.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij