Jak się nie dać psychopacie? Poznaj jego metody

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

22,50 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Jak się nie dać psychopacie? Poznaj jego metody

ISBN: 9788324067343
Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 240
Wydawca: Znak

Większość psychopatów wcale nie siedzi w więzieniu. Daniel Boduszek i Żaneta Gotowalska-Wróblewska w książce "Jak się nie dać psychopacie? Poznaj jego metody" pokazują, że psychopaci wcale nie muszą być zimnokrwistymi mordercami, a tych, którzy zasłaniają się miłym uśmiechem, spotykamy na co dzień.

Książka to wywiad-rzeka, w którym na pytania o naturę współczesnych psychopatów odpowiada Daniel Boduszek, polsko-brytyjski psycholog kryminalny. Pytania zadaje dziennikarka Żaneta Gotowalska-Wróblewska. Jak rozpoznać psychopatę? Jak świetnie takie osoby potrafią się maskować? Czy psychopatą może być Twój rodzic lub partner? W jakich zawodach najlepiej radzą sobie psychopaci?

Wbrew temu, co możemy obserwować w amerykańskich filmach, psychopaci to nie tylko krwawi mordercy bez wyrzutów sumienia. Wielu z nich spotykamy w osiedlowym sklepie czy autobusie do pracy. Sami decydują, kiedy się ujawnić, a często rozpoznać ich można jedynie po zdolnościach manipulacji i zręcznego sterowania bliskimi.

"Jak się nie dać psychopacie? Poznaj jego metody" to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto lubi solidną i ciekawie przedstawioną dawkę wiedzy o ludzkim charakterze i możliwościach obrony przed wybiegami psychopatów.

O autorach

Żaneta Gotowalska-Wróblewska jest polską socjolożką i dziennikarką, publikuje m.in. dla Wirtualnej Polski. Profesor nauk społecznych Daniel Boduszek to psycholog kryminalny o sporym doświadczeniu, który wprowadza czytelników w zawiłe meandry umysłu psychopaty.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij