Bezsilna
Lauren Roberts

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

50,30 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Bezsilna

ISBN: 9788383194530

Autor: Lauren Roberts

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2024
Liczba stron: 608
Wydawca: Uroboros

"Bezsilna" to porywająca opowieść o Paedyn, dziewczynie pochodzącej ze slumsów, która zostaje wplątana w niebezpieczny świat Elitarnych – istot obdarzonych niezwykłymi mocami.

W królestwie Ilyii, gdzie przynależność do Zwyczajnych oznacza wygnanie lub śmierć, jej los wydaje się przesądzony, dopóki nie ratuje ona życia Kaiowi, bratu następcy tronu i szkolonemu od dziecka Egzekutorowi. To bohaterskie czyn doprowadza ją do uczestnictwa w Turnieju, gdzie Elitarni rywalizują o uznanie i chwałę. Wpisując się w dynamiczny świat pełen magii i zdrady, Paedyn musi stawić czoła nie tylko brutalnym wyzwaniom Turnieju, ale także złożoności ludzkich emocji i relacji. \

Lauren Roberts tworzy fascynującą narrację, w której wątki miłosne splatają się z motywami przetrwania i poszukiwania tożsamości. "Bezsilna" jest nie tylko historią o walce o przetrwanie w świecie pełnym niebezpieczeństw, ale również odkrywaniem własnej wartości i siły, nawet gdy wydaje się, że wszystkie szanse są przeciwko nam. Przez pryzmat Paedyn, bohaterki, która z bezdomnej dziewczyny bez mocy staje się kluczową postacią w Turnieju, książka rzuca nowe światło na pojęcia mocy, miłości i determinacji.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij