Mała encyklopedia wiedzy. Dinozaury
Barbara Majewska

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

19,70 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Mała encyklopedia wiedzy. Dinozaury

ISBN: 9788382797855

Autor: Barbara Majewska

Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2024
Liczba stron: 24
Wydawca: SIEDMIORÓG

Encyklopedia Dinozaury odpowie na wszystkie pytania, jakie stawiają sobie mali miłośnicy fascynujących zwierząt prehistorycznych. Od pływających w oceanach pliozaurów poprzez groźne tyranozaury, kolosalne zauropody, przedziwne stegozaury, po latające pterodaktyle, książka opowiada o najważniejszych rodzajach dinozaurów, ich zachowaniu, rozmnażaniu, sposobach porozumiewania się, ewolucji, środowisku i systematyce. Pasjonujące teksty o dinozaurach, a także o paleontologii – nauce badającej ich historię – opatrzone są wspaniałymi ilustracjami i szerokim materiałem graficznym.
Książki popularnonaukowe z serii Mała encyklopedia wiedzy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Są doskonałymi pomocami dydaktycznymi, zarówno do pracy z dziećmi w domu, jak i w szkole. Okażą się wymarzonym prezentem dla każdego ucznia pragnącego poszerzyć horyzonty posiadanej wiedzy.

Więcej

Książka dedykowana dzieciom w wieku od 6 do 8 lat, to głównie propozycja dostosowana do tego, żeby dzieci czytały ją samodzielnie. To opowieść, która otwiera początkującego czytelnika na pełen przygód świat, która bawi, uczy i rozbudza miłość do literatury.

Dziecko chęniej sięgnie po książkę na temat, który je interesuje. Dlatego warto wspierać jego zainteresowania i podarować mu taką publikację, która z miejsca satanie się bliska jego sercu. Dzięki tej książce młody czytelnik dostanie szansę, by zgłebić temat, który lubi, dowie się nowych rzeczy i rozwinie kreatywność.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:
  • Cała książka jest podzielona na krótkie rozdziały. To z jednej strony ułatwi lekturę, z drugiej - zmotywuje dziecko do tego, żeby spróbowało czytać samodzielnie.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Książka jest skonstruowana tak, by zachęcać dziecko do samodzielnego czytania. Ma krótkie rozdziały, ciekawe ilustracje i jest napisana przystępnym językiem, a to wspiera pierwsze samodzielne lektury.
  • Dziecięcy czytelnik utożsami się z bohaterami, co umożliwi mu lepsze zrozumienie historii i emocji postaci.
  • Dodatkowo książka porusza zagadnienia znane dziecku z jego doświadczenia. Co pomoże mu wczuć się w historię i jeszcze lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.
  • Ważnym elementem tej książki są wartości edukacyjne. Książka z jednej strony kształtuje umiejętność samodzielnego czytania i rozwija wyobraźnię. Z drugiej dostarcza wiedzy o świecie, rozwija empatię i umiejętności emocjonalne.
  • Czytanie nie tylko rozwija wyobraźnię. Ma dobry wpływ na rozwój intelektualny dziecka i na zwiększenie zasobu jego słownictwa. To świetny trening skupiania uwagi - co jest bardzo ważne w świecie pełnym bodźców i rozpraszaczy.

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. „Mała encyklopedia wiedzy. Dinozaury” w prosty i interesujący sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Za treścią książeczki "Mała encyklopedia wiedzy. Dinozaury" stoi Barbara Majewska.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 24 stron. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również kolejne części z serii "Mała encyklopedia wiedzy".

Pozycja "Mała encyklopedia wiedzy. Dinozaury" została udostępniona przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij