CZASEM ŚWIĘTA CZASEM LADACZNICA
JACEK MASŁOWSKI

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

31,00 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

CZASEM ŚWIĘTA CZASEM LADACZNICA

ISBN: 9788326829314

Autor: JACEK MASŁOWSKI

Rodzaj oprawy: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 208

nasz bestseller!NIETYPOWY PRZEWODNIK PO KOBIECOŚCI CZYLI JAK ZROZUMIEĆ

W SOBIE ? ŚWIĘTĄ? I ?LADACZNICĘ?

Jaki wpływ ma ojciec na poczucie własnej wartości u córki? Dlaczego kobiety narzekają na mało sprawczych partnerów ale takich właśnie wybierają? Czy laski lecą na kasę? Kim są ?dziwki romantyczki? i co się kryje za strategią ?na blondynkę?? Jakie straty ponosi ?kobieta wojowniczka? i na czym tak naprawdę polega kobieca moc? Czy macierzyństwo to polisa na życie czy instynkt? Czy to prawda, że kobiety nie lubią seksu? Jak ?rycząca czterdziestka? może korzystać z życia?

Jacek Masłowski ? psychoterapeuta, coach, prezes fundacji Maskulinum i Joanna Drosio-Czaplińska ? psycholożka, psychoterapeutka i współzałożycielka Instytutu Psychoterapii Maskulinum dyskutują o współczesnej kobiecości. Przyglądając się stereotypom ? jedne obalają, w innych znajdują odzwierciedlenie rzeczywistych motywacji i zachowań kobiet. Ich rozmowa z pewnością wielu zaskoczy i oburzy. Autorzy ukazują, że mimo cywilizacyjnych i społecznych przemian wciąż ciągniemy za sobą gadzi ogon ewolucji, nie nadążając emocjonalnie za zmianami. I podpowiadają jak kobiety mogą się w tym odnaleźć - akceptując w sobie ?świętą? i ?ladacznicę? i budując dojrzały związek oparty na bliskości i..dobrej znajomości siebie samej.

Jacek Masłowski ? psychoterapeuta Gestalt, terapeuta EMDR, filozof, coach, trener, publicysta. Prezes Fundacji Masculinum, współzałożyciel Instytutu Psychoterapii Masculinum. Autor poradników zawodowych oraz artykułów publikowanych na łamach ?Gazety Wyborczej?, tygodnika ?Polityka? oraz magazynu ?Newsweek Psychologia?. Współautor książki ?Czasem czuły, czasem barbarzyńca?.

Joanna Drosio-Czaplińska ? psycholożka, psychoterapeutka integratywna, terapeutka EMDR, publicystka. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Współzałożycielka Instytutu Psychoterapii Masculinum. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego. Prowadzi warsztaty i wykłady psychoedukacyjne. Jest autorką magazynu ?Newsweek Psychologia?, współpracuje z tygodnikiem ?Polityka?. Autorka książki ?Jestem tatą!? ? wywiadów z 12 mężczyznami o tym, jak doświadczają swojego ojcostwa.


Formy płatności
Copyright 2022 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij