Kilometr zerowy. Droga do szczęścia
Maud Ankaoua

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

18,70 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Kilometr zerowy. Droga do szczęścia

ISBN: 9788324092437

Autor: Maud Ankaoua

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 304

nasz bestseller!Opowieść o tym, jak wielka podróż do Himalajów odmienia życie zapracowanej kobiety. Przeczytaj książkę "Kilometr zerowy. Droga do szczęścia", czyli wzruszającą powieść francuskiej autorki Maud Ankaoua, która zabierze czytelniczki w wyprawę w głąb swojej duszy.

W życiu trzeba niekiedy przejść długą drogę, by osiągnąć pełnię szczęścia. O prawdzie zawartej w tym stwierdzeniu bardzo boleśnie przekonuje się główna bohaterka książki "Kilometr zerowy. Droga do szczęścia" autorstwa Maud Ankaoua. Francuska autorka powieści z gatunku literatury kobiecej zabiera czytelniczki w podróż, która całkowicie odmienia sposób postrzegania otaczającej rzeczywistości.

Maëlle jest zapracowaną dyrektorką finansową poświęcającą się zwykłej pracy biurowej, przy okazji zaniedbującą swoje pasje, miłość i czas wolny. Wkrótce jej dobrze poukładane życie staje na głowie za sprawą przyjaciółki - Romane prosi o pomoc w zdobyciu manuskryptu z himalajskiego Sanktuarium Annapurny, który ma jej pomóc pokonać chorobę. Mimo wątpliwości Maëlle postanawia wyruszyć w Himalaje, by uratować przyjaciółkę. Jak się prędko okazuje, każdy kolejny dzień podróży staje się dla niej wyzwaniem, które pozwala otworzyć się na piękno świata i odkryć, co jest tak naprawdę ważne. Z dala od zasięgu sieci komórkowej, Internetu i biura Maëlle przeżywa wyprawę nie tylko w niedostępne szczyty, ale i również w głąb własnego serca.

O autorce

Maud Ankaoua to francuska autorka powieści obyczajowych. Główną tematyką, jaką porusza w swoich dziełach, jest poszukiwanie siebie i swojej prawdziwej tożsamości. Jej literackim debiutem była książka "Kilometr zerowy. Droga do szczęścia", w której pisarka przedstawiła wydarzenia inspirowane jej osobistą historią.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij