High Note 5 B2+/C1 Workbook + kod (Interactive Workbook)
Lynda Edwards, Rachael Roberts

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Języki obce > Angielski

nasza cena:

61,30 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

High Note 5 B2+/C1 Workbook + kod (Interactive Workbook)

ISBN: 9788378828228

Autor: Lynda Edwards, Rachael Roberts

Rodzaj oprawy: Miekka
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 136
Wydawca: Pearson

"High Note 5. Workbook" to zeszyt ćwiczeń z zadaniami do każdej lekcji z podręcznika. Jeden z najlepszych kursów językowych dostępnych na polskim rynku!

Zeszyt ćwiczeń "High Note 5" jest znakomitym uzupełnieniem treści zawartych w podręczniku. Do każdej lekcji opracowane zostały zadania typu maturalnego na środki językowe oraz inne zadania pogrupowane według typu. Arkusze do pracy z filmami odnoszą się do autentycznych materiałów wideo. Można wykorzystać je jako uzupełnienie lekcji lub poświęcić im osobne zajęcia.

MyEnglishLab z dostępem do "Online Practice" doskonale sprawdzi się podczas nauki zdalnej. Pozwala uczniom na dłuższe obcowanie z językiem i daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych w różnego typu zadaniach interaktywnych.

Publikacja zawiera zadania na znajomość słownictwa, struktur gramatycznych i wszelkiego typu środków językowych. Uczniowie ćwiczyć się mogą także w różnych formach wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Seria "High Note 5" została opracowana zgodnie z wymogami podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Przeznaczona jest dla uczniów liceów i techników, którzy mają minimum pięć lekcji języka angielskiego w tygodniu. "High Note 5" zapewnia realizację wszystkich wymogów ogólnych i szczegółowych. Jest to starannie opracowany, 5-poziomowy kurs, który stawia na równomierny rozwój językowy. Znakomicie przygotowuje do matury oraz do wyzwań na studiach wyższych i rynku pracy.

High Note pozwala uczniom rozwijać te obszary językowe, które oni sami uznają za ważne. Jest to możliwe dzięki nowocześnie zaprojektowanej, elastycznej strukturze wszystkich komponentów serii. Kurs składa się z podręcznika "Student's Book", zeszytu ćwiczeń (który prezentujemy w tym miejscu), nagrań audio dostępnych online oraz interaktywnych ćwiczeń i materiałów dodatkowych ("Online Practice"). Ukazał się w Polsce nakładem wydawnictwa Pearson.


Formy płatności
Copyright 2022 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij