Ochrona energetyczna
George Lizos

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

45,70 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Ochrona energetyczna

ISBN: 9788383014340

Autor: George Lizos

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 256
Wydawca: Studio Astropsychologii

Mówi się, że wszystko jest energią, a ta nigdy nie znika, zmienia tylko formę. Bardzo ważne jest wobec tego dowiedzenie się, co zrobić, aby zadbać o swoją własną energię i nie paść ofiarą ataku energetycznego. W tym celu najlepszym rozwiązaniem będzie przeczytanie książki “Ochrona energetyczna” autorstwa G. Lizosa.

Kontakt z niektórymi osobami może być niezwykle męczący, a wynika to z tego, że drenują one z energii ludzi z ich otoczenia. Nierzadko intuicja wręcz podpowiada, że niektórych powinno się wręcz unikać, bo odbierają siły, niszczą dobry humor. George Lizos w książce “Ochrona energetyczna” prezentuje skuteczne praktyki i rytuały, dzięki którym możliwe staje się mentalne zabezpieczenie.

Autor dzieli się z czytelnikami narzędziami, które odblokowują samoakceptację, wzmacniają poczucie własnej wartości, polepszają relacje międzyludzkie. To świetna pozycja dla wszystkich, którzy stawiają na samorozwój i chcą praktykować duchowo. Warto dowiedzieć się, jak sobie radzić z wampirami energetycznymi, oczyścić swój umysł i pozbyć się ograniczających nas blokad.

O autorze

George Lizos jest duchowym nauczycielem, uzdrowicielem, popełnił wiele bestsellerów. Do najpopularniejszych jego dzieł zalicza się następujące pozycje Lightworkers Gotta Work i Be the Guru. Jego działalność skupia się przede wszystkim na poprawianiu zdrowia i samopoczucia. Może pochwalić się licznymi tytułami: licencjatem i magistrem nauk metafizycznych, licencjatem z geografii człowieka i magistrem psychologii.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij