Chłopcy. Idą po Polskę
Marcin Kącki

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

25,80 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Chłopcy. Idą po Polskę

ISBN: 9788324092987

Autor: Marcin Kącki

Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 400

Jaka jest Konfederacja za kulisami? Czy rzeczywiście jest ona nową nadzieją polskiej polityki? W książce "Chłopcy. Idą po Polskę" Marcin Kącki powraca jako reporter, aby przedstawić prawdziwe oblicze rosnącej siły politycznej we współczesnej Polsce.

Konfederacja przekroczyła w ostatnich wyborach próg wyborczy, wprowadzając do Sejmu garstkę posłów. W perspektywie nadchodzącej kampanii obecne wyniki sondażowe dają jej podstawy do znacznie większych oczekiwań, włącznie z rolą trzeciej siły politycznej w kraju. Musiało to skłonić reporterów do zainteresowania się bliżej tą formacją polityczną i tak też zrobił autor tej publikacji, docierając za konfederackie kulisy i rozmawiając z liderami prawicowego ruchu. Wyniki tej pracy przedstawia na 400 stronach swojej najnowszej książki.

W dotychczasowym dorobku dziennikarza znajduje się szereg książek o charakterze reportaży, m.in. "Maestro. Historia milczenia", "Białystok. Biała siła, czarna pamięć", a także "Oświęcim. Czarna Zima".

O autorze

Marcin Kącki jest reporterem, redaktorem "Gazety Wyborczej" oraz dramaturgiem. Za swoje książki był wielokrotnie nagradzany m.in. nagrodą główną Virtuti Civili oraz tytułem dziennikarza roku (2007) w rankingu miesięcznika Press. Był też nominowany do nagrody literackiej Nike oraz nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. W swojej pracy podejmuje tematy społeczne oraz historyczne, także z zakresu dziennikarstwa śledczego.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij