Opowieści wigilijne

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

37,80 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Opowieści wigilijne

ISBN: 9788381165044
Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 562
Wydawca: Zysk i S-ka

Mimo że chyba każdy z nas choć raz słyszał o "Opowieści wigilijnej" autorstwa Charlesa Dickensa, mało kto jednak zapoznał się z większą liczbą jego dzieł.

Książka "Opowieści wigilijne. Nawiedzony dom" jest świetną pozycją do tego, aby zmienić ten stan rzeczy i bardziej zagłębić się w wykreowane przez autora uniwersum.

Książka "Opowieści wigilijne. Nawiedzony dom" jest czwartą częścią cyklu. Podobnie jak w pozostałych pozycjach, tutaj również znajdziemy zbiór krótszych oraz nieco dłuższych opowieści. W sumie zapoznamy się z siedmioma historyjkami, które zostały stworzone z okazji świąt. Ich wydźwięk jest jednak różnorodny.

Na samym początku czytelnik zapoznaje się z opowieścią "Wrak Złotej Mary", która przedstawia historię załogi oraz pasażerów pewnego statku, który uczestniczy w katastrofie morskiej. Następnie zapoznamy się z historiami "Katusze gromadki angielskich jeńców", "Wieść z morza", "Bezimienny bagaż" oraz "Ziemia Toma Tiddlera", by zakończyć na "Bezdrożu", które z kolei zawiera wiele wątków kryminalistycznych i jest wyjątkowo mroczne.

Trzy ostatnie opowiadania są nietypowe dla serii, głównie poprzez nowatorskie podejście do tematyki. Zdaniem wielu czytelników ta część cyklu Dickensa jest najprzystępniejsza dla osób niezaznajomionych z uniwersum. Jeżeli więc tematyka zbioru opowiadań napisanych w duchu czasów wiktoriańskich brzmi ciekawie, to przedstawione w "Nawiedzonym domu" historie z pewnością Cię nie zawiodą.

Jest to czwarta, i zarazem ostatnia, część cyklu autorstwa Charlesa Dickensa, znanego angielskiego powieściopisarza.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij