Łamigłówki z pieskiem. Przedszkolak potrafi
Natalia Kawałko-Dzikowska

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

7,90 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Łamigłówki z pieskiem. Przedszkolak potrafi

ISBN: 9788381813211

Autor: Natalia Kawałko-Dzikowska

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 16
Wydawca: AWM

KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA dla dzieci w wieku przedszkolnym. RÓŻNORODNE I CIEKAWE ZADANIA doskonalą wiele umiejętności.

Arkusz 24 NAKLEJEK do wykorzystania w łamigłówkach. Sympatyczne ilustracje i zwierzęcy bohaterowie zachęcają do NAUKI i ZABAWY. Dzięki ODPOWIEDNIO DOBRANYM i ZRÓŻNICOWANYM ZADANIOM dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla przedszkolaków formie proponuje trening takich aktywności, jak: SZUKANIE RÓŻNIC, LABIRYNTY, KOLOROWANIE WEDŁUG KODU i WZORU, RYSOWANIE PO ŚLADZIE, ŁĄCZENIE KROPEK, LICZENIE oraz PRZYKLEJANIE NAKLEJEK. Książka poszerza WIEDZĘ, wzbogaca ZASÓB SŁOWNICTWA, utrwala WIADOMOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI, ćwiczy SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, doskonali KOORDYNACJĘ WZROKOWO-RUCHOWĄ. Do nauki zachęca główny bohater i przewodnik po świecie ulubionych zwierzątek - PIESEK.

Książka

 • poszerza WIEDZĘ
 • wspomaga ROZWÓJ
 • doskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄ
 • uczy LOGICZNEGO MYŚLENIA
 • trenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆ
 • wzbogaca SŁOWNICTWO
 • zachęca do KREATYWNOŚCI
Przedszkolak potrafi Seria książeczek edukacyjnych z naklejkami zapewniająca trening wielu umiejętności.

Więcej

Poszukujesz wciągającej lektury dla dziecka w wieku od 6 do 8 lat? Wybierz książkę dostosowaną do jego umiejętności i potrzeb. To głównie opowieść stworzona tak, żeby samodzielne czytanie stało się wyjątkową przygodą.

Warto sięgać po książki do nauki pisania i liczenia także w domu, żeby urozmaicić proces nauki oraz dostosować jej tempo do specyficznych potrzeb dziecka. Odpowiednia książka, np. z ulubionym bohaterem z bajki, może zapewnić dziecku dodatkową motywację do nauki i wesprzeć rozwijanie umiejętności.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:
 • Cała książka jest podzielona na krótkie rozdziały. To z jednej strony ułatwi lekturę, z drugiej - zmotywuje dziecko do próby samodzielnego czytania.
 • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
 • Publikacja została skonstruowana w taki sposób, żeby inspirować dziecko do samodzielnego czytania. Ma krótkie rozdziały, atrakcyjne ilustracje i jest napisana przystępnym językiem.
 • Bohaterowie książek dla dzieci w wieku 6-8 lat mają cechy i doświadczenia, z którymi mali czytelnicy bez trudu się utożsamią. To rozwija empatię i pomaga wczuć się w opowiedzianą historię.
 • Dzięki temu, że w książce są poruszane problemy, które mały czytelnik być może zna z własnego doświadczenia, łatwiej będzie mu zrozumieć historię i się czegoś z niej nauczyć.
 • Ważnym elementem tej książki są wartości edukacyjne. Książka z jednej strony ćwiczy umiejętność samodzielnego czytania i rozwija wyobraźnię. Z drugiej dostarcza wiedzy o świecie, wspiera empatię i umiejętności związane z rozpoznawaniem uczuć i emocji.
 • Dzięki czytaniu dziecko uczy się skupiania uwagi. To bardzo ważne w świecie, w którym jest coraz więcej rozpraszaczy. Czytelnik mimochodem poznaje nowe słowa i ich znaczenia, tym samym powiększa zasób słownictwa.

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Tytuł "Łamigłówki z pieskiem. Przedszkolak potrafi" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jest to krótka publikacja - jej długość: 16 stron. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Łamigłówki z pieskiem. Przedszkolak potrafi" opublikowało Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij