Potęga teraźniejszości
Eckhart Tolle

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

31,50 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Potęga teraźniejszości

ISBN: 9788375791372

Autor: Eckhart Tolle

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 250
Wydawca: GALAKTYKA

Publikacja, która zdoła podpowiedzieć, jak odnaleźć w życiu szczęście. Przekonaj się, jak uzyskać wewnętrzną harmonię w teraźniejszym świecie.

"Potęga teraźniejszości" to książka, która ma na celu pokazanie odbiorcy, co powinien zrobić, by być w życiu w pełni szczęśliwym. Dzięki temu może realizować własne plany mimo wszelkich niesprzyjających okoliczności.

W dzisiejszych czasach nie wszyscy są w stanie nadążyć za tempem współczesnego życia. Nic dziwnego, że ludzie więcej się stresują, a także znacznie częściej niż kiedyś cierpią na depresję. Autor przekonuje jednak, że taka kolej rzeczy wcale nie jest przesądzona. Jeśli tylko nauczą się żyć w szczęściu, a przede wszystkim w zgodzie z samym sobą, wszelkie problemy pójdą w zapomnienie. Nie powinni na pewno polegać na utartych schematach myślenia, bo w ten sposób jedynie pogłębi się wszelkiego rodzaju lęki, co spowoduje silny dyskomfort psychiczny.

Pozycja pomoże każdemu, kto chciałby zmienić swoje życie i zacząć je od nowa, zamykając za sobą poprzednie rozdziały.

O autorze

Eckhart Tolle, a właściwie Ulrich Leonard Tolle, jest współczesnym nauczycielem duchowym. Urodził się szesnastego lutego 1948 roku w Lunen. Napisał wiele książek oraz stworzył sporo wykładów na temat duchowości, choć nie łączy się z żadną określoną tradycją czy religią. Mimo to, nie waha się czerpać z buddyzmu zen, hinduizmu, sufizmu, Biblii oraz taoizmu. Przez pewien czas sam miewał silne niepokoje i zmagał się z depresją. Obecnie mieszka w Vancouver.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij