Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze
Christian Tielmann

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

8,30 PLN

dostępność: brak


Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze

ISBN: 9788382653991

Autor: Christian Tielmann

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 24
Wydawca: MEDIA RODZINA

Tiii-tiiii, tiii-tiii! Straż pożarna, policja czy karetka pogotowia – świat pojazdów ratowniczych jest zaskakujący i bardzo ciekawy. Mama zabiera Anię i Marka do warsztatu samochodowego, gdzie stoją samochody z… niebieskimi „kogutami”. To dopiero atrakcja. Mechanik chętnie opowiada o różnych ciekawostkach związanych z tymi samochodami, pozwala zajrzeć do ich wnętrz.

Dłuższy opis

Autorem książeczki "Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze" jest Christian Tielmann, Niklas Bower, Bolesław Ludwiczak.

Oryginalny tytuł prezentowanej książki: Die Rettungsfahrzeuge.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze". Wybór krótkich historii to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów dla niego też pozostałe bajki z cyklu "Mądra Mysz".

Jest to dość krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze" udostępniło Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij