Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie
Juan de Aragón

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

29,40 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie

ISBN: 9788310138903

Autor: Juan de Aragón

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2024
Liczba stron: 144
Wydawca: Nasza Księgarnia

Krwiożerczy cesarze, srodzy bogowie i rozrywki, podczas których można stracić głowę… Czy poradzisz sobie w starożytnym Rzymie?

Czasy cesarstwa należą do najbardziej fascynujących epok w dziejach, ale uwaga! Nie będziesz ciągle podziwiać gladiatorów ani odpoczywać w termach – niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem!

Na szczęście dzięki temu wyjątkowemu podręcznikowi przetrwania dowiesz się wszystkiego o Rzymianach i być może… choć tylko być może... uda ci się opuścić starożytny Rzym w jednym kawałku!

O autorze

Juan de Aragón mieszka w hiszpańskim mieście Vélez-Málaga. Rysuje, odkąd wziął ołówek do ręki. Studiował w San Telmo School of Arts. Tworzy książki i komiksy o tematyce historycznej. Więcej o autorze: https: //www .elfisgonhistorico.com/quien-soy.

Więcej

Książka dedykowana dzieciom w wieku od 6 do 8 lat, to głównie propozycja dostosowana do tego, żeby dzieci czytały ją samodzielnie. To opowieść, która otwiera początkującego czytelnika na pełen przygód świat, która bawi, uczy i rozbudza miłość do literatury.

Nikt nie zaprzeczy temu, że czytanie ma wiele zalet i warto zachęcać dzieci do tego, żeby częściej sięgały po książki. Dlatego warto w ręce młodego czytelnika wkładać wartościowe i ciekawe lektury, dostosowane do jego wieku. Zaskakujące przygody, świetnie opowiedziane historie, sympatyczni bohaterowie, z którymi można się utożsamić - to podstawa właśnie takiej książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:
  • Książka ma krótkie rozdziały, co ułatwi czytanie i zachęci dziecko do samodzielnej lektury.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Książka jest zaprojektowana tak, by zachęcać dziecko do samodzielnego czytania. Ma krótkie rozdziały, ciekawe ilustracje i jest napisana przystępnym językiem, a to wspiera pierwsze samodzielne lektury.
  • Mały czytelnik łatwo utożsami się z bohaterami. Pomoże mu to jeszcze lepiej zrozumieć historię i emocje bohaterów.
  • Ze względu na to, że w publikacji poruszane są tematy, które mały czytelnik być może zna z własnego doświadczenia, łatwiej będzie mu zrozumieć opowieść i wyciągnąć z niej pewne nauki.
  • Trening umiejętności samodzielnego czytania to tylko jedna z wartości edukacyjnych. Z tego tytułu czytelnik może zaczerpnąć wiedzy o świecie. Wczuwanie się w historię i utożsamianie się z bohaterami mają pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny dziecka.
  • Poprzez czytanie, dziecko zdobywa umiejętność koncentracji, co ma wyjątkowe znaczenie w świecie, gdzie zauważamy wzrost ilości czynników rozpraszających. Podczas lektury czytelnik nieświadomie przyswaja nowe słowa i uczy się ich znaczeń, co równocześnie poszerza jego zasób słownictwa.

Juan de Aragón, Juan de Aragón, Anna Trznadel-Szczepanek jest autorem książki "Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie".

Tytuł oryginalny oferowanej książki to Como sobrevivir a... La antigua Roma.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jest to niezbyt długa publikacja - ma 144 stron. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego również następne książki z cyklu "Jak przeżyć w?".

Publikacja Jak przeżyć w... starożytnym Rzymie została opublikowana przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij