Porwany. 82 dni w rękach Piratów

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

33,60 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Porwany. 82 dni w rękach Piratów

ISBN: 9788326837357
Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 344
Wydawca: AGORA

Historie piratów często przedstawiane są tylko w Hollywood, co sprawia, że wiele osób nawet nie sądzi, że można ich spotkać w prawdziwym życiu. Takie doświadczenie miał kapitan Piotr Budzynowski, który nie spodziewał się swojego losu - w innym wypadku na pewno by się na niego nie pisał. "Porwany. 82 dni w rękach Piratów" to przedstawienie jego prawdziwej historii od samego jej początku do końca. Jak poradził sobie z tą sytuacją on i jego załoga?

Kapitan Piotr Budzynowski przeprowadzał właśnie swój statek przez Morze Śródziemne, kiedy armator poinformował go, że najlepiej będzie skierować się w tereny, na których grasują somalijscy piraci. Taka opcja miała ich zabezpieczyć przed złymi wodami, jednak zaprowadziła ich wprost w sidła Somalijczyków.

Książka ta opowiada historię o tym, jak przebiegło porwanie, jak przechodziły negocjacje, a nawet walka o życie z bronią wycelowaną prosto w głowę. Jednocześnie opowieść ta łączy w sobie wątki żony i córki kapitana, które dzielnie walczyły o uwolnienie zakładników. Wszystko to czyni tę pozycję czymś, co warto przeczytać, aby dowiedzieć się, że piraci wciąż istnieją i mogą być bardzo niebezpieczni.

Książka ta napisana została przez Łukasza Pilipa, który posługiwał się prywatnymi zapiskami Piotra Budzynowskiego. Dzięki materiałom zdobytym od kapitana, jak i własnym dociekaniom, autorowi udało się bardzo dokładnie oddać sytuację, która zdarzyła się na Morzu Śródziemnym.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij