Wewnętrzna dobroć. Stań się rodzicem, jakim pragniesz być
Becky Kennedy

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

41,90 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Wewnętrzna dobroć. Stań się rodzicem, jakim pragniesz być

ISBN: 9788367996068

Autor: Becky Kennedy

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2024
Liczba stron: 336
Wydawca: Marginesy

Bestseller „New York Timesa”

A co, gdyby założyć, że i my, i nasze dzieci jesteśmy z natury dobrzy?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat dr Becky Kennedy wywołała rewolucję. Magazyn „Time” okrzyknął ją „wyrocznią dla rodziców pokolenia Y”, a miliony ludzi zmęczonych stosowaniem się do rad, które nie działają, przyjęły jej wzmacniające i skuteczne podejście: model, w którym priorytetem jest tworzenie więzi z dziećmi, a nie korygowanie ich postępowania.

Metody skupiające się na kształtowaniu pożądanych zachowań nie rozwijają umiejętności życiowych ani nie uwzględniają potrzeb emocjonalnych dzieci. Dodajcie do tego bagaż psychiczny związany z wychowaniem, które odebrali sami rodzice, a zrozumiecie, dlaczego tak wielu opiekunów czuje się zagubionych, wypalonych i zaniepokojonych, że zawodzi swoich podopiecznych.

Dr Becky dzieli się swoją filozofią rodzicielstwa, jednak nie zostawia czytelników z suchą teorią: rozważa konkretne scenariusze, bierze pod uwagę potknięcia, rodzicielskie frustracje oraz ekstremalne zachowania dzieci (tak, również kopanie, krzyczenie, gryzienie i rzucanie przedmiotami) i przedstawia szereg możliwych wyjść z nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji. Co ważne, dbania o siebie uczy też samych rodziców, pokazując, jak pracować z własnymi emocjami, by stawać się dla dziecka prawdziwym oparciem.

Opinie o książce

W momentach, w których rodzicom brakuje wytrzymałości i zasobów, mądre słowa i wnikliwe spostrzeżenia dr Becky stanowią skarbnicę praktycznych rozwiązań i niezbędne wsparcie. Wewnętrzna dobroć to książka, której wszyscy teraz potrzebujemy i która będzie naszym przewodnikiem jeszcze przez długie lata.

Reshma Saujani, założycielka Girls Who Code

Ostrzegam: przeczytanie tej książki może uczynić cię lepszym rodzicem. Niezależnie od tego czy masz trudności z uspokojeniem swojego dwulatka, czy starasz się dotrzeć do zamkniętego w sobie nastolatka, Becky Kennedy jest krynicą wiedzy. Udaje się jej zachować równowagę między podążaniem za najlepszymi rodzicielskimi instynktami a ponownym przemyśleniem tych najgorszych reakcji.

Adam Grant, autor bestsellera Leniwy umysł

Dr Becky dostarcza solidnych argumentów na to, że rozwój osobisty i rozwój dziecka idą w parze, i pomaga czytelnikom osiągnąć jedno i drugie. Sfrustrowani rodzice z pewnością nie pożałują czasu poświęconego na tę książkę.

„Publishers Weekly”

O autorce

dr Becky Kennedy jest matką trojga dzieci i psycholożką kliniczną promującą nowe podejście do rodzicielstwa. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Duke’a, a następnie uzyskała doktorat z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Columbia. Dr Becky doczekała się grona lojalnych, zaangażowanych naśladowców: jej konto na Instagramie obserwują ponad dwa miliony osób. Prowadzi internetowe warsztaty dla rodziców, tworzy podcast i newsletter.

Więcej

Książka "Wewnętrzna dobroć. Stań się rodzicem, jakim pragniesz być", została napisana przez autora: Becky Kennedy i wydana w 2024 roku. "Wewnętrzna dobroć. Stań się rodzicem, jakim pragniesz być" opublikowało Wydawnictwo Marginesy.

Jest to stosunkowo długa lektura, składa się z 336 stron napisanych w języku polskim.

Powieść ma miękkie wydanie, co sprawia, że wygodnie się ją czyta nawet na przystanku autobusowym.

Odkryj poradnik, który jest przewodnikiem po ścieżkach rodzicielstwa. Książki o wychowaniu dzieci, to zbiór nieocenionej wiedzy, która łączy naukowe badania z realnymi doświadczeniami rodziców. Dostarczają one wglądu w proces rozwoju dziecka, od malucha po dorosłość, oferując narzędzia potrzebne do wspierania ich w dorastaniu. Możesz przejść drogę do głębszego zrozumienia potrzeb i zachowań dzieci, co umożliwi stworzenie silnych więzi rodzinnych.


Poradniki oferują czytelnikowi mnóstwo korzyści:
  • Zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności do zastosowania w życiu prywatnym i zawodowym.
  • Pracujesz nad wadami i wzmacniasz zalety.
  • Otrzymujesz gotowe strategie na trudne sytuacje.
  • Możesz zrozumieć inne punkty widzenia na dany problem.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij