Pakiet Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1-2
Hanna Gawrońska

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

20,60 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Pakiet Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1-2

ISBN: 9788371349980

Autor: Hanna Gawrońska

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 52
Wydawca: HARMONIA


Hela i Tomek poznają zwierzęta Książeczka dla najmłodszych dzieci, cz. I i II

Książeczki są adresowane do małych dzieci, które zaczynają uczyć się mówić. W publikacji zamieszczono elementy ruchome, które mają na celu wzmocnić motywację do podjęcia przez dziecko aktywności intelektualnej oraz pomóc mu w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Pierwszymi słowami wypowiadanymi przez dziecko są wyrazy dwusylabowe, najczęściej składające się z takich samych dźwięków, oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze.
Dziecko, wypowiadając je, przygotowuje narząd mowy do realizacji trudniejszych słów, fraz i zdań. Rymowanki rozwijają u dziecka pamięć słuchową, a także szlifują prozodyczne aspekty mowy, a więc melodię wypowiedzi, intonację, akcent i pauzę.
Rymowanie jest też wstępem do rozwoju słuchu fonematycznego u dziecka, czyli różnicowania słuchowego dźwięków. Kontrastowe kolory rozwijają percepcję wzrokową, przyczyniając się do lepszej fiksacji wzroku na bodźcu.
Oglądając z dzieckiem książeczki, rodzic wprowadza je w świat zwierząt i zachęca do aktywnego powtarzania zasłyszanych dźwięków.

Książeczki zawierają komplety obrazków do wycięcia i rzepów do naklejania.

Dłuższy opis

praca zbiorwa jest autorem tytułu "Pakiet Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1-2".

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Pakiet Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1-2" to świetny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jest to doskonała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książki dla dzieci w wieku 2-4 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jest to niezbyt długa książka - jej długość to 52 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Pakiet Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1-2" opublikowało Wydawnictwo Harmonia. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także inne tytuły tego wydawcy.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij