Flash. Klasa 4. Podręcznik. Język angielski. Szkoła podstawowa
Jenny Dooley

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

62,10 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Flash. Klasa 4. Podręcznik. Język angielski. Szkoła podstawowa

ISBN: 9781471556470

Autor: Jenny Dooley

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 140
Wydawca: Express Publishing

Szukasz podręcznika do nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka? Podręcznik "Flash. Student's Book. Klasa 4" sprawi, że Twoje dziecko nie będzie miało problemów z językiem angielskim, a nauka stanie się dla niego prosta i przyjemna!

Podręcznik "Flash. Student's Book. Klasa 4" obejmuje rozdziały, które zostały podzielone tematycznie. W każdym z nich znajdują się sekcje poświęcone gramatyce, słownictwu oraz rozumieniu wypowiedzi zarówno ustnych, jak i pisemnych. W podręczniku znajdują się również testy, dzięki którym można zweryfikować swoją wiedzę. Książka zawiera także dużą liczbę ćwiczeń o różnych poziomach trudności, do których dołączone są wskazówki i objaśnienia, co z pewnością ułatwi uczniom rozwiązywanie zadań. Seria "Flash" poza podręcznikiem oferuje komponenty cyfrowe, więc Twoje dziecko może aktywnie spędzać czas przed komputerem, ucząc się języka.

Podstawową zaletą podręcznika jest ukierunkowanie na kontakt z żywym językiem. Oznacza to, że polecenia do zadań zostały napisane w języku angielskim. Jest to korzystne, ponieważ w ten sposób dziecko przyswaja język obcy. Kolejnym powodem, dla którego warto nabyć podręcznik, jest integracja z innymi przedmiotami. Dzięki temu dziecko może uczyć się lub powtarzać treści z innych przedmiotów, jednocześnie zdobywając umiejętności językowe.

Seria "Flash" oferuje podręczniki dla klas IV-VIII. Kurs jest przygotowany tak, aby dziecko stopniowo przyswajało materiał. Dlatego warto nabyć podręcznik już dla czwartoklasisty, aby dziecko zaczęło naukę od podstaw i co roku podnosiło swój poziom wraz z serią podręczników. Jest to również dobry sposób na przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Sekcja Q&AKto jest autorem "Flash. Klasa 4. Podręcznik. Język angielski. Szkoła podstawowa"?


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij