Cienie śmierci. Uczta dla wron. Część 1. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Wydanie serialowe
George R. R. Martin

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

54,50 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Cienie śmierci. Uczta dla wron. Część 1. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Wydanie serialowe

ISBN: 9788382027556

Autor: George R. R. Martin

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 480
Wydawca: Zysk i S-ka

Wyrusz do Siedmiu Królestw i poznaj dalsze losy bohaterów bestsellerowej powieści "Cienie śmierci. Uczta dla wron. Część 1. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Wydanie serialowe". Cisza przed burzą zwiastuje katastrofę.

Siedem Królestw przez stulecia trawiły wewnętrzne wojny, które osłabiały poszczególnych władców. Teraz lordowie zawarli niepewny rozejm, ale mimo to każdy próbuje rozegrać własną grę.

Król Joffrey został otruty, a rządy po nim przejęła jego matka, Cersei. Kobieta z pewnością na tym nie poprzestanie. Jest ambitna, a śmierci swojego syna nigdy nie zapomni.

Robb Stark pragnął pomścić śmierć ojca, który został ścięty na rozkaz króla Joffreya. Zemstę miał odczuć cały ród Lannisterów, ale Młody Wilk nie podołał zadaniu. Jego śmierć rozbiła Starków, a rodzeństwo rozproszyło się po całym królestwie. Północ utraciła swego przywódcę, a bunt wygasł.

W Siedmiu Królestwach zapanował względny spokój, ale jest to dopiero początek krwawej uczty. Niedobitki, banici i renegaci żerują na cierpieniu innych, a każdy z nich plecie własne sieci spisków.

Seria "Pieśń Lodu i Ognia" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a jej autorem jest George R. R. Martin. Na podstawie cyklu powstał serial "Gra o tron". Brutalny świat został ukazany bez żadnych upiększeń, a liczne spiski i wyjątkowi bohaterowie zachęcają do przemierzania niebezpiecznych szlaków Siedmiu Królestw.

Saga "Pieśń Lodu i Ognia" składa się z tomów: "Gra o tron", "Starcie królów", "Nawałnica mieczy", "Uczta dla wron" oraz "Taniec ze smokami".


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij