Inna Droga. Moje przeżycia w Polu Informacyjnym
Marcus Schmieke

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Książki naukowe > Nauki społeczne

cena detaliczna:

24,30 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Inna Droga. Moje przeżycia w Polu Informacyjnym

ISBN: 9788365168108

Autor: Marcus Schmieke

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 173
Wydawca: Wena

Narzędziem i głównym motywem przedstawionej tu opowieści jest przenikające wszystko Pole Informacyjne i jego praktyczne zastosowanie. Wielu czytelników wprawi ona w zachwyt lub niedowierzanie, wszystkich natomiast pozostawi z nowymi przemyśleniami i nowym spojrzeniem na życie, na wszechświat, na wszystko.

 

Centralnym punktem tej książki jest założenie, że każdy człowiek w swoim życiu doświadcza pewnej transformacji ? przejścia z etapu materialnego do duchowego. Ten etap duchowy to właśnie ?Inna Droga?, której początkiem są często trudne i bolesne przeżycia.

 

Marcus Schmieke jest filozofem, naukowcem, wynalazcą i przedsiębiorcą. W niniejszej książce opisuje swoje dotychczasowe dokonania i to, co do tej pory zaobserwował, czego się nauczył, co zrozumiał i co zostało mu przekazane w jego świecie wewnętrznym i zewnętrznym. Jest twórcą TimeWaver?a.

 

Według fizyki kwantowej, na najbardziej podstawowym poziomie, rzeczywistość nie jest zbudowana z materii, ale z informacji. Oznacza to, że to właśnie informacja, fizyczne Pole Informacyjne, jest podstawą całej rzeczywistości materialnej. Pierwotną przyczyną, z której powstała cała materia i wszystkie procesy fizyczne, które są przez nią kontrolowane. Tłumaczy ono informacje z języka ciała na język świadomości. W ten sposób obie części mogą ze sobą rozmawiać. Umysł może tworzyć w Polu Informacyjnym kształty, które przejawiają się w świecie materialnym ? i odwrotnie, świat materialny może za jego pośrednictwem wpływać na umysł.

 

Pole Informacyjne, stanowiące podstawę całego stworzenia, przejawia się jako konkretna rzeczywistość fizyczna wyłącznie w zetknięciu ze świadomością. Przestrzeń ?tu, na dole? przez cały czas pozostaje pod wpływem tego, co dzieje się ?tam, na górze? ? nie w znaczeniu religijnym, ale ściśle fizycznym.

 

 


Formy płatności
Copyright 2019 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij