Co ci szepcze brzuch?
Żaneta Geltz

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Książki tematyczne > Kuchnia i diety

nasza cena:

69,00 PLN

dostępność: średnia ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Co ci szepcze brzuch?

ISBN: 9788396826503

Autor: Żaneta Geltz

Rodzaj oprawy: Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2024
Liczba stron: 247
Wydawca: Hipoalergiczni

Książka ta przedstawia Czytelnikowi najnowsze doniesienia naukowe przekazane w przystępny sposób ustami lekarzy i naukowców, którym bliższa jest dążność do prawdy i do zdrowia pacjenta aniżeli uległość wobec przemysłu spożywczego czy branży farmaceutycznej. Niektóre informacje mogą wprawić w zakłopotanie, a inne wydać się oczywistymi. Natomiast wszystkie zmiany w zakresie stylu życia i odżywiania opisane w niniejszej książce mają na celu wzmocnienie odporność organizmu, eliminację substancji szkodliwych z naszego talerza oraz, co najważniejsze, przybliżenie nas do długofalowego zdrowia.

 

Publikacja ta stanowi zapis czterech edycji Forum-Alergii-debaty naukowej organizowanej przez czasopismo HIPOALERGICZNI na zaproszenie organizatora Targów natura FOOD & beECO w Łodzi (MAKiS), z udziałem lekarzy i naukowców:

  • dr n. med. Barbary Majkowskiej-Wojciechowskiej,
  • dr n. med. Danuty Myłek,
  • dr n. med. Tadeusza Oleszczuka,
  • prof. dr hab. Ewy Rembiałkowskiej.

 

Dodatkowo została uzupełniona o rozdział stanowiący skrótowy poradnik będący podsumowaniem przytoczonych faktów i zaleceń dotyczących sposobów odżywiania się i nie tylko.

 

 

RECENZJE

 

 

"W czasie swojej ponad 35-letniej aktywności zawodowej obserwuję kilkukrotny wzrost zachorowań na cukrzycę, nowotwory, zaburzenia psychiczne, autyzm, alergie, choroby układu krążenia. Współczesna medycyna i kształcenie kadr medycznych bardzo dużo czasu poświęca diagnostyce i coraz skuteczniejszym schematom leczenia. 

 

Poprawiają się cudownie wyniki leczenia, jednak mało kto zwraca uwagę na przyczynę dramatycznego wzrostu zachorowań. Szczególnie na nowotwory. Książka ta łączy kropki. Pokazują to też liczne badania naukowe z całego świata, że rozpoczęcie masowej produkcji żywności z wykorzystaniem toksycznych dla środowiska środków ochrony roślin w ostateczności trafia do naszych jelit, krwi, tkanek czyniąć spustoszenie. Bez zrozumienia tych zależności trudno jest skutecznie leczyć i zapobiegać chorobom. Każdy sam może mieć szansę na zaminę jakości swojego życia dzięki ekologicznej edukacji, gdyż wiedza i doświadczenie to klucz do suckesu.

 

Jako lekarze specjaliści mamy jedno i drugie. Dlatego z poczucia uczciwości i całościowego traktowania zdrowia piszemy o tym,co stanowi źródło skuteczności postępowania, aby być zawsze zdrowym i szczęśliwym." - dr n. med. Tadeusz Oleszczuk, specjalista ginekolog położnik 

 

 

 

"Publikacja pt. "Co ci szepcze brzuch?" pod redakcją Żanety Geltz, niezwykłej propagatorki zdrowia i ekologii w życiu codziennym, stanowi jedno z pierwszych i wyjątkowych ujęć problematyki łączącej żywność, żywienie i zdrowie, które pojawiło się na rynku wydawniczym w Polsce. 

 

To książka dla każdego z nas, bowiem codziennie występujemy w roli konsumenta, który decyduje o tym co wybiera i czym się kieruje. Czytając spisane wypowiedzi wybitnych ekspertów-lekarzy i naukowców, możem dowiedzieć się o własnej sile w drodze do utrzymania dobrostanu i zadowalającej kondycji zdrowotnej. Wiedza, której dostarcza nam lektura książki jest unikalna, potwierdzona badaniami naukowymi oraz wieloletnim doświadczeniem ekspertów, dlatego powinna być propagowana przez wszystkich, którzy się z nią zapoznają, aby stanowiła rozwiewający wątpliwości, inspirujący materiał dla jak najszerszego grona odbiorców -swoisty drogowskaz postępowania. Jest to niezwykle ważne wobec otaczającej nas zewsząd chemizacji produkcji rolnej i przetwórstwa żywności, a także konwencjonalnego podejścia do zdrowia, zamiast stosowania profilaktyki uwzględniającej wysokiej jakości naturalną, ekologiczną żywność.

 

Osobiście, jako osoba zajmująca się naukowo żywnością ekologiczną od wielu lat, bardzo doceniam kompleksowe podejście prezentowane w publikacji, które w niekwestionowany sposób potwierdza silną korelację między żywnością i jej składnikami, sposobem żywienia i zdrowiem." - dr hab. Renata Kazimierczak, prof. SGGW


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij