Bobcio i mecz żużlowy
Marta Magdańska

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

25,10 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Bobcio i mecz żużlowy

ISBN: 9788382031072

Autor: Marta Magdańska

Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 34
Wydawca: Nowa Baśń

Wyścigi motocyklowe budzą wielkie emocje i zachwycają swą widowiskowością. Każdy mały fan wyścigów motocyklowych będzie zachwycony, poznając opowieść o małym Bobciu.

"Bobcio i mecz żużlowy" to fascynująca opowieść, którą pokochają wszystkie dzieci, uwielbiające wyścigi motocyklowe. Oto emocjonująca opowieść, przedstawiająca najmłodszym piękny sport, jakim jest żużel.

Bohaterem tej historii jest mały Bobcio. Każdy wie, że ten sympatyczny przedszkolak jest prawdziwym miłośnikiem żużla i największym fanem wyścigów motocyklowych w całym przedszkolu. Nikt nie przeszkodzi chłopcu, aby w czasie transmisji meczu żużlowego w telewizji wsiąść na swój motocykl, aby poczuć się jak prawdziwy zawodnik żużlowy.
Publikacja "Bobcio i mecz żużlowy" to wyśmienita propozycja nie tylko dla wszystkich młodych fanów tego sportu. Książeczka może okazać się również fantastyczną pomocą w przedstawieniu dzieciom, na czym polegają zawody żużlowe i wzbudzeniu w nich zainteresowania emocjonującym i pięknym sportem

Historia o Bobciu i meczu żużlowym została opowiedziana w taki sposób, by mogła zrozumieć ją każda pociecha. Sympatyczna historia wyjaśnia, na czym polegają mecze żużlowe, dzięki czemu oglądanie ich w telewizji staje się jeszcze większą przyjemnością, a co najważniejsze, ogląda się je, wiedząc, o co właściwie w nich chodzi.

"Bobcio i mecz żużlowy" to książka napisana przez polską autorkę, Martę Magdańską. Kolorowe ilustracje, znacznie umilające spędzanie czasu z lekturą, wykonał natomiast Mariusz Hołod.


Formy płatności
Copyright 2024 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij