Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 zł
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
,

> podrecznikowo.pl > Sklep internetowy Podrecznikowo.PL

nasza cena:

34,80 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Zapach nocy. Tom 6

ISBN: 9788384031001
Autor: Andrea Camilleri
Rodzaj oprawy: Miękka
Liczba stron: 184
Wydawca: NOIR SUR BLANC



Zaginiony geniusz i mroczne sekrety sycylijskiej prowincji
Komisarz Salvo Montalbano tym razem mierzy się ze sprawą, która wstrząsnęła całą Vigatą. Zniknął Emanuele Gargano, przystojny księgowy i "finansowy czarodziej", który za pomocą piramidy finansowej oszukał swoich klientów na ogromne pieniądze.
Dla Montalbana to nie jest rutynowe śledztwo. Choć wszyscy mówią o zwykłej ucieczce z łupem, komisarz czuje, że za zuchwałym oszustwem kryje się coś znacznie mroczniejszego. Presja rośnie, gdy Montalbano musi zmierzyć się nie tylko z rozgoryczonymi ofiarami i zaginionymi współpracownikami, lecz także z intrygami kwestora Bonettiego-Alderighiego, który próbuje go zdyskredytować. Prawdziwy przełom następuje, gdy Montalbano odkrywa sieć intymnych relacji, finansowych manipulacji i starannie zaplanowanej mistyfikacji, która miała zmylić policję.
"Zapach nocy" to szósta część kultowej serii o komisarzu Montalbano, łącząca satyrę społeczną z trzymającym w napięciu kryminałem.Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii kryminał



Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij